نیم نگاهی به پیجکیت

بدون دانش کدنویسی، منو و زیرمنو بسازید

در محیط مدیریت سایت پیجکیت می توانید به راحتی منوها را ایجاد  و یا حذف کنید و برای ساختن زیرمنو تنها کافی است منوی زیرین را بکشید و رها کنید. همچنین در این محیط می توانید موقعیت منوها را تعیین و درصورت لزوم آنها را عدم نمایش کنید.

تمامی آمار وبسایت را در یک صفحه ببینید

داشبورد قابل تنظیم و تغییر پیج کیت نمای کلی از سایت شما و دسترسی سریع به محتوا را فراهم می کند. در این محیط شما قادرید در هرلحظه آمار کاربرانی که در یک زمان مشخص عضو وبسایت شما شده اند و یا بازدید داشته اند را مشاهده کنید . بعلاوه پیجکیت با افزونه های قدرتمند خود این امکان را می دهد که آمار کاربران موقعیت های جغرافیایی شان را بررسی کنید.

سیستم مدیریت بلاگ و پست های حرفه ای

سیستم بلاگ پیجکیت به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را ایجاد و به اشتراک بگذارید. در این محیط شما قادرید پست ها را بر اساس نویسندگان شان دسته بندی و در کمترین زمان نظرات و پست ها مدیریت کنید.

ابزارهای موثر و کاربردی پیجکیت را بشناسید

با حداقل کدنویسی ظاهر صفحات را کاملا متحول کنید

شما براحتی می توانید صفحات خود را ویرایش و طراحی کنید و تغییرات را در همان لحظه مشاهده کنید و تصاویر را در مدیریت فایل ها انتخاب و در موقعیت مناسب جایگذاری کنید.

نظم دهی آسان فایل ها

قسمت مدیریت فایل ها یک ابزار دستی است که می توانید به راحتی فایل ها را آپلود و مدیریت کنید و چیدمان آن ها را به حالت لیستی و یا تصویر کوچک (thumbnail) تغییر دهید.

مدیریت دسترسی کاربران پیشرفته

شما در پیجکیت قادر خواهید بود برای تمام اعضا سطح دسترسی مختلف تعریف کنید و آن ها در تولید و مدیریت وبسایت خود شریک کنید. شما قادرید تعریف کنید که هر کاربر چه کارهایی را در وبسایت شما انجام دهد و روی تمام فعالیت های کاربرهای تان نظارت کنید.

وبسایت های قدرتمند و همگام با تکنولوژی روز بسازید

بکارگیری تکنولوژی های مدرن

استفاده از ORM (ارتباط با پایگاه داده) با معماری مدولار و استفاده از کامپوزر که توسعه ی پیج کیت را برای توسعه دهندگان آسان می کند. استفاده از کامپوننت های با Vue.js که ساخت ماژول و ویجت در پیجکیت به طرز باورنکردنی تسهیل می کند.

نگاهی به درون پیج کیت

منو ابزار رفع عیب (debug) قدرتمند که به توسعه دهندگان کمک می کند که روی عملکرد، مسیریابی و کوئری ها نظارت کنند و به صورت درون سیستمی رویدادها را رفع عیب کنند. همچنین می توانید افزونه ها را متناسب با نیازتان هوشمندتر کنید.

نصب و آپدیت از طریق ترمینال

تمام کارهای آپدیت، نصب، و پاک کردن افزونه ها و تم ها و پاک کردن کَش را به راحتی از طریق ترمینال با نوشتن دستورات کوتاه و ساده انجام دهید.