Drupallogo

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

آیا انتخاب دروپال به عنوان یک سی ام اس صحیح است؟

دروپال تفاوت‌هایی با وردپرس و جوملا دارد و از جمله با استفاده از آن محدودیت های بسیاری برطرف می شود. زیرا دروپال عملا یک چارچوب یا framework برای مدیریت محتوا است و نه یک CMS. طراحان این ابزار توجه و کنترل بیشتری بر روی ماژول ها و اجزای در حال توسعه آن به عمل می آورند و لذا به راحتی می‌توان ماژول های قدیمی و توسعه نیافته و آسیب پذیر را از دیگر ماژول ها تمییز داد.

Joomla

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

بررسی نقاط قوت و ضعف جوملا

جوملا هم با همان مشکل وردپرس دست به گریبان است و اکثر پلاگین های آن توسط هسته اصلی برنامه نویسان طراح جوملا تست نشده اند. همچنین تعداد زیادی پلاگین قدیمی و تاریخ مصرف گذشته طی سال های 2010 تا 2012 برای جوملا طراحی شده اند که اکثر آنها از آسیب پذیری های امنیتی برخوردارند.

Wordpress logo stacked rgb

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

وردپرس بهترین سی ام اس نیست

کارشناسان معتقدند علیرغم همه این موفقیت ها و محبوبیت ها، وردپرس هم از مشکلی که بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوا با آن دست به گریبان هستند، ضربه خورده است. این مشکل چیزی نیست جز اتکای بیش از حد به پلاگین‌ها. اکثر این پلاگین ها توسط طراحان اصلی وردپرس تست نشده اند تا تضمین شود که از کیفیت و ثبات لازم برخوردار باشند. این مساله در وهله اول مشکلات امنیتی زیادی برای کاربران سایت های مبتنی بر وردپرس به وجود می آورد. زیرا هکرها می توانند از پلاگین‌های آسیب پذیر برای نفوذ به رایانه های کاربران و دستکاری وب سایت ها استفاده کنند.

Cmscritic awards logo

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

انتخاب شایسته پیج کیت به عنوان بهترین جایگزین وردپرس در سال 2017

این بار cms قدرتمند و ماژولار پیج کیت را باتوجه قابلیت ها، افزونه ها، توانمندی ها و محیط کاربردی و کاربرپسند به عنوان بهترین جایگزین برای وردپرس در سال ۲۰۱۷ اعلام شد.

CMS 4

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

آشنایی با cms

همچنین برای ایجاد صفحات جدید نیازی به نوشتن کدها برای هر صفحه به صورت جداگانه نمی باشد، بلکه یکبار این کدها نوشته می شوند و هر بار که شما بخواهید مطلب و صفحه جدیدی را به سایت خود اضافه کنید این کدها به صورت اتوماتیک به متن ارسالی شما اضافه خواهند شد.

Symfony logo

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

symphony چیست؟ و چرا در پیجکیت از آن استفاده شده است؟

Symfony یکی از بهترین و البته محبوب‌ ترین فریم ورک‌ های زبان PHP است که از سال ۲۰۰۵ تا کنون با قدرت به فعالیت خودش ادامه داده است. اگر دوست دارید با این فریم ورک محبوب بیشتر آشنا شوید.

1  8AAdexfOAK9R AIha PBQ

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

چرا پیجکیت از vue.js بهره گرفته است؟

vue js یکی از فریم ورک‌های برتر جاوا اسکریپتی در حوزه توسعه رابطه کاربری یا UI است که توانسته در چند سال اخیر به یکی از محبوب ترین و کارامدترین فریم ورک های جاوا اسکریپت تبدیل شود.

Wpvspg

احمد نوشته شده توسط
در تاریخ

مقایسه پیج کیت با وردپرس

شرایطی را فرض کنید که یک هکر بتواند تنها یک راه نفوذ برای دسترسی به اطالاعات یکی از 74 میلیون سایت وردپرس را پیدا کند او قادر است به تمامی سایت ها با این طراحی و سطح امنیت نفوذ کند. با این وجود شما باید دائما سایت نسخه وردپرس خود را بروز نگه دارید تا درصورت برطرف شدن مشکلات امنیتی هسته اصلی آن ها را برطرف کنید. لازم است بدانید هرچقدرهم که مشکلات امنیتی هسته اصلی وردپرس تاحدودی برطرف شود این انگیزه برای تمام هکرها همیشه وجود دارد که به هسته این cms با چند ده میلیون کاربر نفوذ کنند.