سوالات متداول

Faq

CMS چیست ؟

CMS یک برنامه نرم افزاری روی سرور است که به مدیر سایت اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را بدون نیاز به طراحی دوباره سایت، تغییر دهد. در واقع طراح اولیه سایت، یک بار سیستم محتوا را طراحی می‌کند و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی کرده و آن را روی سایت شما نصب می‌کند. و حال شما به راحتی می‌توانید صفحات دیگری را به آن کم یا اضافه یا ویرایش کنید. سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایتهایی از نوع پرتالها یا سایتهای پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و یا شرکتهای طراحی حرفه ای ایجاد میشوند. تمام مزایا و معایب مربوط به سایتهای پویا در مورد سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا صدق می کند. البته در نظر داشته باشید که سایتهای پویا و پرتالها نیز مجهز به سیستم مدیریت محتوا هستند اما آنچه که در CMS ها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.

آیا محیط مدیریت پیچکیت با گوشی موبایل و تبلت قابل اجراست؟

بله – با پیش بینی ها و طراحی های انجام شده در در سیستم مدیریت محتوای پیجکیت شما قادر هستید تمامی فعالیت هایی که برروی سایت خود از با لپ تاپ و یا کامپیوتر انجام می دهید براحتی تمامی آن ها را از طریق تبلت و یا گوشی هوشمند خود انجام دهید و در هر لحظه وبسیات خود را بدون هیچگونه کم و کاستی کنترل کنید.

آیا پیجکیت توسعه داده می شود؟

با برنامه ریزی های انجام شده توسط گروه توسعه نرم افزاری رویش کاربران پیجکیت فارسی شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون پیجکیت و و قالب ها و ماژول های متنوع و کاربردی آن خواهند بود.

آیا محیط مدیریت کاملا فارسی است؟

محیط مدیریت هوشمند پیجکیت کاملا فارسی شده تا کاربران فارسی زبان بتوانند به راحتی تغییرات در محیط وبسایت خود ایجا کنند و کمترین هزینه را صرف پشتیبانی وبسایت خود کنند.

چرا پیجکیت را انتخاب کنم ؟

1) امنیت بالای پیجکیت با توجه به هجوم استفاده بیش از اندازه از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس که تاکنون نزدیک به 70 میالیون وبسایت در سراسر دنیا با آن پیاده شده است انگیزه ی بسیار خوبی برای نفوذ در هکرها در سراسر دنیا ایجا کرده است. که هرروز شاهد حملات متعدد هکرها به این قبیل وبسایت ها هستیم. که کاربران با استفاده از پیجکیت و هسته اصلی قدرتمند آن می توانند امنیت وبسایت خود را بصورت قابل توجهی افزایش دهند. 2) رابط کاربری آسان و سطح دسترسی مدرن شما با استفاده از رابط کاربری آسان پیجکیت و بدون نیاز به نصب افزونه ی خاصی قادر خواهید بود بر روی تمام نویسندگان و مدیران سایت خود مدیریت و برای هرکدام سصح دسترسی جداگانه ای تعریف کنید. 3) سیستم مدیریت و داشبورد قابل تنظیم شما در داشبورد وبسایت خود در هر لحظه می توانید آمار کاربران و گوگل آنالیتیکز خود را برررسی و به آسانی چیدمان داشبورد و نمای نمایش فایل های خود را تغییر دهید.

سرعت پیجکیت چگونه است؟

به علت پیاده سازی پیجکیت با جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از بروزترین تکنولوژی های پیاده سازی وب این اطمینان را به شما می دهیم که سرعتی چندین برابر سایر سیتم های مندیریت محتوا را تجربه کنید.

آیا برای طراحی وبسایت فقط باید از قالب های طراحی شده پیجکیت استفاده کرد؟

خیر – باتوجه انعطاف بسیار بالای پیجکیت این امکان را به شما مید هد که هر قالبی را با هر تنوع گرافیکی با آن پیاده سازی و مدیریت کنید.

چه تکنولوژی های در ساخت پیجکیت استفاده شده است؟

استفاده از فریم ورک قدرتمند Vue.js رابط کاربری پیجکیت تماما با فریم ورک مدرن جاوا اسکریپت یعنی Vue.js طراحی شده که بسیار ساده، منعطف و قابل یادگیری است. کامپوننت های سیمفونی معماری ماژولار و قابل توسعه پیجکیت با سیمفونی طراحی شده که بدون شک یکی از بهترین استاندارها برای ساخت اپلیکیشن های php مدرن است. ایزارهایی نظیر: composer, Doctrine, UIkit, Gulp, Webpack توانسته اند به ساخت پیجکیت به یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند کمک شایانی بکنند.

چگوه وبسایت حود را ازوردپرس به پیجکیت منتقل کنیم؟

بزودی گروه توسعه نرم افزری رویش از ماژول انتقال سایت از وردپرس به پیج کیت پرده برداری می کند.